reference

NaHraně byla příležitost zastavit se a vystoupit z každodenního křečkova běhacího kolotoče, zaposlouchat se do vlastního vyjádření a vnímání reakce druhé strany v mnohem hlubší rovině. Byla to možnost přehodnotit význam slov motivace, vztahy, důvěra, přátelství, týmovost a sdělení. Byla to cesta do procítěnější exotické reality plné neočekávaných dějů a trochu jiných pravidel. Akce samotná probíhala v zapomenutých Rychlebských horách, v kraji zatopených lomů, štědré přírody, svěžích rán a čisté mysli připravené na změnu.

Tomáš Lomica

Účast NaHraně pro mě byla úžasnou zkušeností. Deset dní mimo realitu, spousta silných zážitků a nezapomenutelné chvíle s lidmi, které jste sice nikdy neviděli, ale budou se vám těžko opouštět. Pokud chcete prožít něco nového, poznat lépe sám sebe, hledáte životní impuls nebo se prostě chcete jen bavit, pak je NaHraně skvělou volbou. Doporučuju!

Marek Vondra

NaHraně jsem poznala několik opravdu dobrých lidí. Měla jsem příležitost opustit na čas běžné starosti a "položit" se do programů, které mě přiměly k zamyšlení. Zažila jsem tam mnoho strachu a nepříjemných pocitů, ale i uvolnění a uvědomění si některých důležitých věcí. 

Radka Liďáková

Počáteční nejistota z neznámého se brzy rozplynula. Organizátoři udělali maximum, abychom si to všichni užili a nechápu jak to všechno zvládli. Je to ideální příležitost k odreagování a zamyšlení se nad věcmi, na které člověk obvykle nemá čas.

Lukáš Čeřovský

Skvěle strávený čas s inspirativními lidmi. Nejcennější byla pro mě asi otevřenost ostatních a vzájemná podpora. Byl to týden, který mi dal energii minimálně do dalšího roku. Díky :)"

Daniela Roreitnerová

Předloni jsem se účastnila zážitkovky NaHRAně - bylo to super. Každé ráno originální budíček s muzikou, nikdy nevíte, co přijde dál a rozhodně není čas se nudit, klidná chvilka k zamyšlení a relaxaci se ale také najde. Hraní od rána do večera a někdy i déle. Prima parta lidí, co se vzájemně podporují a po 9 dnech odjíždíte s pocitem že se znáte skoro jakobyste s nimi byli půl roku na Erasmu. Chcete si v bezpečném prostředí prozkoumat své hranice? Rádi si hrajete? Chcete zkusit aktivity, které možná běžně neděláte, na chvíli zapomenout na běh všedních dnů a vystoupit ze zaběhaných kolejí? Chcete se nechat okouzlit? Možná se i trochu bojíte? Chcete vědět o čem to vlastně je? Pak doporučuju jeďte na NaHranu, nestačí si o tom přečíst, jediný způsob jak to prozkoumat je to prožít ;)

Alena Novotná

Akce NaHraně mě překvapila různorodostí a bohatostí svého programu. Nebyla jediná chvíle, kdy bychom jen tak seděli s rukama v klíně. A pokud ano, bylo i to součástí scenáře. Oceňuji zajímavé nápady a píli organizatorů, kteří akci věnovali svůj čas a nadšení. NaHraně nabízelo octnout se na hraně svých fyzických i psychických sil a kdo se do toho opravdu položil a nechal se unést programem, snadno vyběhl ze skořápky své komfortní zóny. Některé části programu bych si ihned zopakoval znovu, ale u mnohých už to nejde. Prvek překvapení a síla okamžiku jsou na NaHraně jedinečné a znovuje je prožít nejde.

Michal Ficek