o akci

Pro představu, co je to zážitkovka: Je to takový tábor pro dospělé. Nebude na něm žádná celotáborová hra, ale přitom pestrý program od rána do večera, občas i do noci či do rána. Akce bude hodně sebepoznávací, půjde do hloubky a bude se zabývat vybranými tématy.

Kdy?

Začátek je v pátek 12.8. odpoledne, program končí v sobotu 20.8. v noci, v neděli 21.8. bude balení a odjezd.

Kde?

Na čerstvém vzduchu Rychlebských hor, v chatě uprostřed lesů, luk a starých lomů. Spát budeme na postelích ve vlastním spacáku. V objektu jsou takové vymoženosti civilizace jako WC, sprcha a dokonce i elektřina.

Co se bude dít?

Devět intenzivních, nevšedními zážitky nabitých dní. Veškeré aktivity jsou postavené tak, aby je zvládli i ti, kteří s nimi nemají žádné předchozí zkušenosti. Program bude všestranný, snažíme se o vyváženost aktivit fyzických i psychických, tvůrčích i logických, týmových i individuálních. Veškeré aktivity jsou dobrovolné, záleží na vás, jak do toho půjdete.

Pro koho?

Pro plnoleté lidi mladé duchem, co se nebojí hrát si a hledají či již nalezli své místo ve světě. Obzvláště pro ty, kteří doposud se zážitkovými akcemi nemají zkušenosti, chtějí aktivně strávit týden svého času, poznat sebe sama i přibližně třicítku nových kamarádů. Budeme se snažit o vyrovnaný počet mužů a žen.

Od koho?

Akci připravují instruktoři spolku pro rozvoj osobnosti Velký vůz a absolventi prvního ročníku kursu NaHRAně. Připraveno na tebe bude celkem 8 organizátorů včetně zdravotníka s patřičnou kvalifikací, ale potkat zde můžeš i instruktora lanových překážek, restaurátorku, kytaristu nebo urbexáka :-)

Za kolik?

Základní cena je stanovena na 6666 Kč pro pracující a 5999 Kč pro studenty. Zahrnuje ubytování (či cílené neubytování :-), stravu, materiál, dopravu a ubytování organizátorů, pomocníků a hostů, poplatek Velkému vozu. Doprava účastníků na místo zahrnutá není. Akci pro vás připravují instruktoři bez nároku na odměnu – děláme to proto, že nás to baví.

Stipendijní fond

Rád bys jel, ale z finančních důvodů je to pro tebe obtížné? Pak můžeš využít náš stipendijní fond. Napiš nám na nahrane@velkyvuz.cz, proč bys právě ty potřeboval(a), abychom ti na účastnický poplatek přispěli až 2000 Kč. Nebudeme nikde zveřejňovat, kdo stipendijní fond využil.

Líbí se ti myšlenka stipendijního fondu, ačkoli sám ho nepotřebuješ? Pak je tu možnost do něj přispět. Částku, kterou za kurs zaplatíš, můžeš libovolně zvýšit, rozdíl mezi cenou kursu a tím, co zaplatíš, odešleme do stipendijního fondu. Velmi si vážíme každého, kdo do stipendijního fondu takto přispěje, ať je jeho příspěvek jakkoli vysoký. Navíc, pokud bude tvůj příspěvek do fondu alespoň 500 Kč, jako poděkování od nás navíc obdržíš žolíka, kterého budeš moci využít v průběhu akce. Jak lze žolíka využít, to se dozvíš v pravý čas.

Stornopodmínky

Při odhlášení do 13. června vracíme celou částku, při odhlášení do 13. července vracíme polovinu částky. Při odhlášení po 13. červenci. částka propadá celá. Pokud ovšem najdeš náhradníka, kterého přijmeme, tak v okamžiku jeho platby ti vrátíme poplatek v plné výši.
V případě zrušení akce ze strany organizátorů vracíme účastnický poplatek v plné výši.

Přihlášení

Čím dříve se přihlásíš, tím větší je šance, že budeme mít ještě volné místo.
Jako organizátoři si vyhrazujeme výběr účastníků na základě informací uvedených do přihlášky. První výběr účastníků uděláme koncem března.

Kontakt

Více informací se dozvíš na e-mailu nahrane@velkyvuz.cz nebo na telefonu 604 912 535 (Eliška).